Jesteś niespełnionym detektywem? Lubisz rozwiązywać zagadki, zaglądać w miejsca, gdzie nikt nie zagląda i tropić tajemnicze historie? Spróbuj więc zmierzyć się z sekretami architektury i historii Gdyni. Od 03 sierpnia ruszyła nowa, terenowa gra miejska "Zagadki Gdyńskiego Modernizmu". To nie tylko pasjonująca zabawa, ale i ciekawy sposób poznawania miasta. Jak mawiali Tytus, Romek i Atomek – "ucząc bawi, bawiąc uczy".

Żeby wziąć udział w grze, należy udać się do Informacji Miejskiej na ul. 10 Lutego 24, pobrać folder Gdyńskiego Szlaku Modernizmu oraz arkusz odpowiedzi i wylosować pierwsze pytanie, na które odpowiedzi trzeba poszukać wśród gdyńskich kamienic, w podwórkach i zaułkach, na klatkach schodowych i w ciemnych piwnicach… Drugie pytanie losuje się w jednym z kilku miejsc sprzedających oryginalne pamiątki Szlaku Modernizmu Gdyni. Odpowiedź na te pytanie znajdziecie odwiedzając jednego z wielu partnerów Szlaku. 

Prawidłowa odpowiedź już na dwa pytania gwarantuje atrakcyjną nagrodę! Ale bawić się można dalej. Zagadek do rozwiązania jest dużo ponad sto… Do dzieła Sherlockowie! 

Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Digg