Serdecznie zapraszamy na cykl spacerów organizowanych po trasach Gdyńskiego Szlaku Modernizmu (Trasa 10 Lutego + Trasa Świętojańska oraz Trasa Kamienna Góra) – jako wydarzenie towarzyszące Festiwalowi Gdynia Design Days, organizowanemu po raz kolejny przez Miasto Gdyni oraz Gdyńskie Centrum Innowacji.

7 i 8 lipca – zapraszamy na spacery trzema flagowymi trasami Gdyńskiego Szlaku Modernizmu, w tym Trasą 10 Lutego  – Trasą Świętojańską (w sobotę 7 lipca) oraz 8 lipca Trasą Kamienna Góra.

8 lipca -będziemy mieli okazje, do poznania morskiej strony Gdyni , w tym zarówno od strony architektury, jak i opowieści o legendarnych postaciach, okrętach, czy wydarzeniach. Ten spacer to jednocześnie inauguracja nowego, turystycznego projektu miasta – Szlaku Legendy Morskiej Gdyni.

Z kolei 14 lipca, będziemy mieli okazje po raz pierwszy wspólnie odkryć modernizm gdyński w dzielnicy Działki Leśne. Do tego spaceru przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy i mamy nadzieję, że dostarczy Państwu wielu nowych, zaskakujących i inspirujących wrażeń modernistycznych!

więcej informacji w zakładce do pobrania a także już wkrótce w kolejnych aktualnościach na naszej stronie.

Na spacery obowiązują wcześniejsze zapisy, które prosimy kierować na adres: projekty@arg.gdynia.pl

Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Digg