Flora Development została Partnerem Gdyńskiego Szlaku Modernizmu

Flora Development realizuje na terenie Gdyni inwestycję pod nazwą “Piotra 4” przy ul. Świętego Piotra 4. Projekt domu mieszkalnego nawiązuje zarówno bryłą, jak i detalami architektury wnętrza do modernizmu międzywojennego, co jest zgodne z obraną filozofią działania Spółki. 

Flora Development o sobie:

Lubimy mówić o sobie “deweloper kraftowy”. Czujemy się odpowiedzialni za każdy projekt, budujemy relacje oraz lokalną społeczność. Dzielimy się prestiżem, spokojem i bezpieczeństwem, a do działania motywuje nas tworzenie miejsc autentycznych i bliskich ludziom. Nasze projekty to przemyślana kontynuacja zastanej tkanki miejskiej, w bardziej awangardowym wydaniu. Zamiast tworzyć historię od nowa, dopisujemy do niej unikalne rozdziały.

Gdyński Szlak Modernizmu – projekt otwarty na edukację oraz  współpracę partnerską 

Gdyński Szlak Modernizmu to projekt, którego celem jest popularyzacja architektury modernistycznej Gdyni, w tym promocja markowego produktu turystycznego  – miejskiego szlaku architektury.  Szlak stanowi także oś programu autorskich działań edukacyjnych, promocyjnych, w tym organizacji wydarzeń architektonicznych oraz bieżącego wsparcia oddolnych, lokalnych aktywności skierowanych m.in. na ochronę dziedzictwa architektonicznego Gdyni. 

więcej o projekcie “Piotra 4”

#piotra4

#modernizmgdyni

#gdyńskiszlakmodernizmu

#wgdyni

#gdynia

 

Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Digg