Konkurs  “Gdyński Modernizm w Obiektywie” z roku na rok przyciąga coraz większą grupę twórców, w tym miłośników fotografii architektonicznej. Zeszłoroczna edycja pod tym względem była ponownie rekordowa, a także niezwykle angażująca twórców o czym świadczy wysoka frekwencja w czasie ogłoszenia wyników konkursu podczas letniego “Weekendu Architektury” w Gdyni.
Partnerami konkursu są od kilku lat m.in. “Wytwórnia Pomysłów Studniak” oraz YMCA Gdynia. Z wielką przyjemnością zapraszamy na nową odsłonę wystawy pokonkursowej edycja “Gdyński Modernizm w Obiektywie 2023” – obejmującą poszerzoną  selekcję prac wyróżnionych oraz nowo prezentowane kadry m.in. z kategorii: “Architektura i Światło”, “Miasto Angażowanie” oraz “Miasta Modernizmu” 
 
Miejsce: Aula w YMCA Gdynia, ul. Żeromskiego 26
otwarcie wystawy: 10 marca . g. 12:30
wstęp wolny
Program “GMO2023 – nowa edycja” na niedzielę 10 marca:
  • 12:30 – Otwarcie wystawy
  • 13:00 – Czas dla twórców
  • 13:30 – Spacer po obiekcie YMCA, w tym otwarty “szklany łącznik”
 
Zapowiada się ciekawie, szczególnie, że w tym dniu zdradzimy tegoroczne kategorie konkursowe GMO oraz zaprosimy Was na edycję “podróżną” naszej wystawy – już wiosną w kwietniu 2024.
 
Kuratorami najbliższej edycji wystawy są: Magda Korzewska, Mirosław Studniak oraz Tomek Lelito, współpraca Jacek Debis i Przemek Kozłowski.
#modernizmgdyni #gdynia #ymcagdynia #gdyńskimodernizmwobiektywie #wgdyni #architekturaiświatło #floradevelopment Partner Gdyńskiego Szlaku Modernizmu 
 
baner: fot. Mariusz Twardowski/kat. Miasta Modernizmu 2023
 
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Digg